O Hodowli

W naszej hodowli koty są najważniejszymi mieszkańcami domu, reszta to tylko pasujące do nich dodatki. Koteczki mogą poruszać się wszędzie, do ich dyspozycji jest 1550-metrowy dom oraz trzy duże  wybiegi na zewnątrz  połączone  domem. Kocury mają specjalnie dla nich wbudowane i dobrze wyposażone dwa imperium  połączone z dużym wybiegiem będący częścią ogrodu, gdzie nieopodal znajduje się drugi wybieg na którym często  przebywają koteczki. Kotki z jednego pomieszczenia mogą wychodzić na osobny wybieg położony na tarasie, z którego mają piękny widok na otaczające zielone otoczenie oraz zewnętrzny wybieg kocurów z kolejnego pomieszczenia na wielki wybieg w ogrodzie. Warunki hodowlane naszej hodowli są niekwestionowanie najlepsze w Polsce i jedne z lepszych w Europie.

Wszystkie koty są wyjątkowo starannie dobrane i niepowtarzalnie piękne. Pochodzą z najlepszych światowych rodów kociej arystokracji. Wystawiane na wielu wystawach międzynarodowych, w kilku krajach na dwóch kontynentach. Koty są zwycięzcami wielu wystaw, z każdej wystawy przywozimy nagrody i puchary, nasze koty są znane w na całym świecie i cieszą się wielkim uznaniem.   Cały czas się rozwijamy i pragniemy by nasza hodowla miała najlepsze warunki hodowlane, w których mieszkają najszczęśliwsze koty… 11 czerwca 2010 r.  przyleciała do nas pierwsza hodowlana para w Polsce kotów najrzadszej i najstarszej rasy – Egipskie MAU, a w roku 2022 pierwsze w Polsce Koty rasy Munchkin.

Hodowla kotów jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia SHK, będącego członkiem największej i najbardziej szanowanej światowej organizacji WORLD CAT FEDERATION.

OJOS DEL SALADO *PL i BLUE GIFT * PL, przyznany przez dwie światowe federacje. Nasze koty Rosyjskie Niebieskie stanowią wzorzec typu rasy. Hodowla nie bierze udziału w działaniach zbyt ambitnych hodowców, którzy zabiegami i eksperymentami próbują zmieniać typ kotów. Każdy wychodzący z hodowli kociak jest wzorem standardu rasy. Eksperymenty i zabiegi doprowadzają rasę do ruiny także genetycznej. Wszystkie nasze koty są najwyższej klasy i stanowią wzorcową arystokrację kotów RUS na świecie, na której bazuje wiele hodowli . Kocury reprodukcyjne są pierwszymi w historii Polski w tytule Grand European Champion-Grand Continental Champion – co oznacza najwyższej klasy standard. Jesteśmy hodowlą kotów rasowych z prawdziwego zdarzenia, nasze koty są przez nas bardzo kochane i otoczone troskliwą opieką. Nadzór medyczny sprawują najlepsi lekarze weterynarii.  Koty karmione są karmami najlepszej jakości, jakie są znane na świecie. Wypielęgnowane, zdrowe i szczęśliwe, opuszczają hodowlę idąc do nowych domków po ukończeniu 12 tego tygodnia życia. Nie ma piękniejszego widoku, niż właśnie taki KOT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *